Przejdź do treści

Klinika 96

Klinika 96

to Medycyna Estetyczna, Chirurgia plastyczna, Kosmetologia High-Tech...

i nie tylko. Nasza klinika to wyjątkowe miejsce, w którym każdy Pacjent i Pacjentka może przebierać w dużej ilości dostępnych zabiegów.

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem specjalistów z wielu dziedzin medycyny estetycznej
Budującymi świetną atmosferę w pracy i w kontakcie z Pacjentami

Dr Sebastian Winiarski

Chirurg - Specjalista chirurgii klatki piersiowej

Dr Sebastian Winiarski ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez pierwsze 12 lat pracy związany był z Kliniką Chirurgii Klatki Piersiowej Instytutu Gruźlicy w Warszawie, w której zakończył szkolenie z zakresu torakochirurgii. Obecnie zastępca Kierownika Oddziału Torakochirurgii Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie.

Dr Irina Varvarych

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Bukowińskiego Uniwersytetu Medycznego w Czerniowcach. Po ukończeniu studiów nostryfikowała dyplom lekarza w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również studia magisterskie na kierunku Kosmetologia bioestetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta oraz indywidualnego doboru właściwej terapii.

Natalia Trocewicz

Kosmetolog

Doświadczona kosmetolog, która od 2019 roku pomaga swoim pacjentom osiągnąć wymarzone rezultaty pielęgnacyjne. Ukończyła studia magisterskie na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, zdobywając szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetologii i pielęgnacji skóry.

Natalia specjalizuje się w zabiegach anti-aging, pielęgnacji skóry trądzikowej i problematycznej, a także w depilacji laserowej. Ciągle poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Natalia Sokołowska

Kosmetolog

Natalia jest doświadczoną kosmetolog, która z pasją dba o urodę swoich pacjentów.
Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji skóry i doboru odpowiednich zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, depilacji laserowej, redukcji rumieniu i zwalczaniu przebarwień i naczynek.

Agnieszka Biernacka

Menedżerka

Agnieszka odpowiada za zarządzanie Kliniką96 i kierowanie zespołem pracowników. Planuje i realizuje strategię rozwoju placówki.Opracowuje i wdraża budżet placówki. Nadzoruje nad jakością świadczonych usług medycznych. Zapewnia bezpieczeństwo pacjentów i pracowników. Reprezentuje Klinikę96 na zewnątrz.

Agnieszka jest liderem z charyzmą i umiejętnością motywowania innych. Jest osobą odpowiedzialną, sumienną i zorientowaną na detale. Posiada umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Jest osobą komunikatywną i otwartą na ludzi. Jest również empatyczna i rozumie potrzeby pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu